OpenClonk - розрахована на багато користувачів 2D-гра в жанрі пригод

Рейтинг: 2 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

OpenClonk - гра поєднує в собі елементи екшену, стратегії в реальному часі і плаформера. Хоч в грі і підтримується 3D-графіка, ігровий світ залишений як 2D-платформер.

У OpenClonk належить управляти маленьким гуманоїдом, досліджуючи змінюваний "піксельний" світ, створюючи різні предмети, будуючи і руйнуючи споруди (будинки , млини, комори та інше), борючись з різноманітними істотами (випадково генеруються в 2D-світі) і іншими гравцями (при виборі відповідного режиму гри).

у грі присутні кілька режимів (сценаріїв ігрового процесу), є режим "Створення свого світу" (належить збирати ресурси і створювати свої творіння), режим "Паркур" (проходження спеціально згенерованої кари для виконання різних трюків / місій) і "Арена" (битви, захист свого світу від руйнування).

Всі режими гри OpenClonk доступні для одиночного і корпоративного проходження (до шістнадцяти осіб через локальну мережу або Інтернет). Використовуючи різні настройки клавіатури, в поєднанні з можливістю використання миші, джойстиків і геймпадов, дозволяє організувати гру до шести осіб на одному комп'ютері.


Встановити

Домашня сторінка

E-mail

ООО "УАЛИНУКС"

Телефон: +380 (97) 33-55-1-88 (пн ... пт   09.00 - 18.00)

Viber, WhatsApp, Telegram: +380 (97) 33-55-1-88 (24/365)

E-Mail: [email protected] 

  

© 2020 UALinux