Тут ви можете безкоштовно завантажити наші розробки і ми будемо вам дуже вдячні, якщо Ви підтримаєте зусилля розробників своїм внеском.

Сума на ваш розсуд

clamav, BitDefender, Vba32, Trellix, McAfee, Eset, eScan, Avira, COMODO, RescuePack

UALinux RescuePack

Безкоштовний завантажувальний диск з вже встановленими в ньому антивірусними сканерами для лікування заражених комп'ютерів (MS Windows, macOS, Linux, Android та інші).

З його допомогою ви, без запуску основної операційної системи, встановленої на вашому комп'ютері, зможете провести повну її антивірусну перевірку для виявлення і видалення в системі шкідливих загроз (віруси, трояни, руткіти, інтернет-хробаків, троянів-вінлокери, програми-шпигуни, програми-вимагачіі), а також відновити видалені файли або завантажувач в MBR/GPT.

Завдяки тому, що процеси сканування та лікування здійснюються незалежно від операційної системи, встановленої на вашому комп'ютері, шкідливе ПЗ не зможе протидіяти процесу знешкодження та відновлення зараженої системи.

Також за допомогою цього диска ви зможете перевірити та вилікувати будь-які знімні накопичувачі.

На диску присутні наступні антивіруси:


Не залежно від того яку операційну систему ви використовуєте і який у вас встановлений захист, все одно є ймовірність того, що навіть сучасні антивірусні програми можуть пропустити нові та ще невідомі загрози, які можуть проникнути до вас в систему через мережу, інтернет або зі знімного носія.

Якщо це сталося і ваша операційна система була інфікована вірусом або шкідливим ПЗ, або ви це підозрюєте, в результаті чого вона опинилася пошкоджена, працює не стабільно або втратила здатність завантажитися самостійно - тоді вам необхідний UALinux RescuePack!

Завантажувальний образ системи UALinux RescuePack являє собою файл у форматі ISO, який може бути записаний на DVD-диск або більш зручний USB-носій (флешку).
Після цього вам потрібно завантажитися з нього на своєму комп'ютері.


▼ Чому саме окремий завантажувальний диск?

Якщо ваша система вже заражена, то встановлення на неї антивіруса або використання антивірусного сканера може вже не дати результатів. Існуючий у вашій операційній системі вірус може завантажуватися разом з нею і не давати знайти себе антивірусу або сканера, який ви встановите: він просто замаскує себе під елемент операційної системи.
Саме тому краще перевіряти комп'ютер завантажившись з носія (DVD / USB) на якому записана система UALinux RescuePack, тим самим не давши запуститися вірусу на комп'ютері разом із завантаженням операційної системи.

Цю систему також можна використовувати як з метою профілактичної перевірки вашого комп'ютера, так і для перевірки знімних носіїв. А раптом у вас на комп'ютері або "флешці" вже є вірус, який краде дані ваших банківських карт і всі ваші паролі? А ви про його існування навіть і не здогадуєтеся.

▼ Як записати ISO-файл на DVD або USB-носій (флешку):

✔ Windows: для запису на DVD можна використовувати програму Free ISO Burner
✔ Windows: для створення завантажувального USB-носія можна використовувати програму Rufus
✔ Linux: для запису на DVD можна використовувати програму Nero Linux 4
✔ Linux: для створення завантажувального USB-носія існує багато утиліт

▼ Завантаження комп'ютера з диска UALinux RescuePack:

• Повністю вимкніть заражений комп'ютер і увімкніть його заново;
Це називається "холодне перезавантаження". Воно потрібне для того, що б повністю очистити оперативну пам'ять зараженого комп'ютера, тому що існують віруси, які вміють залишатися в оперативній пам'яті навіть після перезавантаження комп'ютера, яку ви робите за допомогою самої операційної системи або натисканням клавіш Ctrl+Alt+Del ("тепле перезавантаження")
• Встановіть DVD/флешку з записаним образом UALinux RescuePack в комп'ютер;
• Увійдіть в Boot Menu вашого комп'ютера (це може бути кнопка F8, F11 або інша - детальну інформацію можна отримати з документації до материнської плати вашого комп'ютера) та оберіть UALinux RescuePack як джерело завантаження;
• UALinux RescuePack почне запускатися на вашому комп'ютері;
• Дочекайтеся закінчення процесу запуску. Це може зайняти деякий час;
• Після повного запуску UALinux RescuePack ви зможете почати перевірку своєї системи або зовнішнього накопичувача на наявність вірусів.
(Якщо комп'ютер підключений до Інтернету, є можливість оновити антивірусні бази)


UALinux RescuePack

Завантажити !

Образ регулярно оновлюється, в тому числі й антивірусні бази.
Для більшої гарантії та надійності ми настійно рекомендуємо використовувати вам тільки останню (актуальну) версію UALinux RescuePack.

Для роботи необхідний: 64-х розрядний процесор Intel/AMD і оперативна пам'ять не менше 3 Gb.
Операційна система встановлена на вашому комп'ютері: не має значення


Даний дистрибутив також додатково має наступний функціонал:

  • підтримка локальних файлових систем: FAT, FAT32, exFAT, NTFS, HFS, HFS+, btrfs, e2fs, ext2, ext3, ext4, jfs, nilfs, reiserfs, reiser4, xfs, zfs
  • підтримка файлових систем мобільних пристроїв: MTPfs
  • підтримка мережевих файлових систем: CIFS, SMB
  • підтримка віртуальних файлових систем VMWare ESX: vmfs
  • робота з шифрованими розділами та файлами: EncFS, LUKS, GoCryptFS, SecureFS, EcryptFS, CryFS, VeraCrypt, BitLocker
  • графічні утиліти для роботи з розділами LVM
  • утиліти для відновлення файлів: R-Studio, Scrounge-NTFS, R-Linux, TestDisk
  • утиліта для відновлення завантажувального сектора: Boot Repair
  • редактор реєстру MS Windows: fred
  • утиліта створення точних копій носіїв (створення образів дисків чи розділів): Guymager
  • перевірка важливих системних файлів Linux на предмет несанкціонованої зміни: chkrootkit
  • мережеві утиліти: nmap, whois, iptraf, nload, vlan, traceroute

Для того, щоб мінімізувати такі випадки, коли вам потрібно позбавлятися від вірусів, а також збільшити безпеку вашої системи в цілому (як окремого комп'ютера, так і всієї інфраструктури), ми рекомендуємо вам використовувати "Захищений UALinux Secured*Pack", який має експертний висновок ДССЗЗІ України.

  

ТОВ "УАЛІНУКС"

Телефон: +380 (97) 33-55-1-88 (пн ... пт   09.00 - 18.00)

Viber, WhatsApp, Telegram: +380 (97) 33-55-1-88 (24/365)

E-Mail: [email protected] (Головний офіс)

© 2020 UALinux