Dead Cyborg Episode 1 - науково-фантастичний квест

Рейтинг: 4 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда не активна
 

  Dead Cyborg / Мертвий Кіборг - науково-фантастичний квест по металевому, іржавому, постапокаліптичному світі.
Сюжет гри Dead Cyborg про сенс життя і смерті ... Це історія про людину, що прокинулась після довгого криогенного сну, в камері глибокого сну і позбавленого спогадів ... Знаходяться деякі повідомлення, що проливають світло про те, що трапилося. Хоч і самопочуття хороше, але це радіоактивне і токсичне місце, на все пошуки є зовсім небагато часу ...
Місце дії постапокаліптичний, світ заіржавілі заліза і бетону ... Гра буде до вподоби любителям класики наукової фантастики таких авторів як Філіп Дік, Рей Бредбері, Станіслав Лем та ін ... і так само тим кому подобається досліджувати рівні, просто блукаючи по ним і розгадувати загадки.
Можливість знайти повідомлення з минулого про себе є, потрібно знайти деяких роботів можуть дати відповіді на питання, але в основному від старості дають дивні і плутані відповіді.
Ігровий процес Dead Cyborg дуже простий і схожий на геймплей інших ігор / квестів. Можна переміщати, брати, використовувати предмети, вивчати і досліджувати світ. На шляху буде знайдена інформація про світ і безліч ключів до наближають до розгадки і які будуть будувати історію. Механіка гри являє собою текстової квест і тривимірна графіка ілюструє ігровий процес.

Встановити гру

Домашня сторінка


 

E-mail

ООО "УАЛИНУКС"

Телефон: +380 (97) 33-55-1-88 (пн ... пт   09.00 - 18.00)

Viber, WhatsApp, Telegram: +380 (97) 33-55-1-88 (24/365)

E-Mail: [email protected] 

  

© 2020 UALinux