Bombono DVD - програма для DVD-авторинга

DVD-авторинг (від англійського DVD authoring) це процес створення DVD-відео для програвання на стандартному (побутовому) DVD-програвачі. Всі додатки для DVD-авторинга повинні відповідати сертифікаціям робочої групи DVD Forum, затвердженим в 1995 році.
Проект Bombono DVD було розпочато в 2007 році через потребу в подібному додатку, для збереження ТВ-програм з DVD-рекордера в Linux . Спочатку проект називався "The Atom Project" (або просто "Атом"), для того щоб підкреслити мету проекту. Надалі, до завершення основної розробки, проект був перейменований в Bombono (на мові есперанто це означає "цукерка").
Bombono DVD розробляється так щоб реалізувати весь необхідний функціонал якомога простіше і практичніше. Для початку необхідно тільки відео (відеофайли повинні бути DVD сумісним) і зображення для меню в якості фону або постерів.
Bombono DVD має вбудовану можливість перегляду MPEG (в режимах монітора і тимчасової шкали), можливість переупорядочивания відео перетягуванням (Drag-n -Drop), перейменування медіа-файов (віртуально, а не вихідний).
Bombono DVD має підтримку імпорту макета з DVD-дисків, WYSIWYG-редактор меню (з відображенням ескізів в процесі роботи), індикатор заповнення DVD (підсумовується все відео в списку і попереджає перевищення попередніх установок в 1,4Гб, 4,3Гб або 7,9Гб).
Збереження результатів можливо як в директорію так і у вигляді ISO-образу диска, так само можлива і пряма запис на DVD. < br /> За можливостями Bombono DVD можна порівняти з такими пропрієтарними проектами як TSUNAMI DVD Author і Sonic DVDit. На сайті проекту є докладна документація по роботі з програмою.


Встановити

Домашня сторінка

ООО "УАЛИНУКС"

Телефон: +380 (97) 33-55-1-88 (пн ... пт   09.00 - 18.00)

Viber, WhatsApp, Telegram: +380 (97) 33-55-1-88 (24/365)

E-Mail: [email protected] 

  

© 2020 UALinux