Здесь вы можете абсолютно бесплатно загрузить наши разработки и мы будем вам очень благодарны, если Вы поддержите усилия разработчиков своим взносом.

Сумма на ваше усмотрение
  • Мультимедиа

Мультимедиа

AcetoneISO - багатофункціональне управління образами CD / DVD

Монтування CD / DVD образів в лінукс (virtual drive).
Формати: * .bin * .mdf * .nrg * .img * .daa * .cdi * .xbx * .b5i * .bwi * .pdi Плюс до всього вміє програвати DVD video, створювати ISO образ з папки або з CD / DVD, записувати образи на диски і багато іншого.

Подробнее...

AcidRip DVD Ripper - інструмент для ріппінгу і кодування CD / DVD

це Gtk :: Perl-додаток, призначений для копіювання та створення DVD. Воно є надбудовою над MPlayer і MEncoder, що вельми зручно, так як MPlayer є одним з кращих відео-програвачів для Linux. Також AcidRip надає простий графічний інтерфейс для тих, хто не вміє користуватися командним інтерфейсом MEncoder. Крім того, цей додаток автоматизує весь процес роботи з DVD декількома шляхами.

Подробнее...

Algoscore - якщо ви музикант з душею програміста

графічне середовище для алгоритмічного написання композицій, де музика створюється безпосередньо в інтерактивній графічній партитурі. Результат виводиться як аудіо сигнал (через CSound), довільно керований (через порти jack) іншими додатками MIDI. Згенероване аудіо може бути відтворено через jack або експортовано в аудіофайл.

Подробнее...

Amarok - медіаплеєр для платформи KDE

медіплеєр з інтуїтивним інтерфейсом. Amarok робить прослуховування вашої улюбленої музики як ніколи більш простим і зручним.

Деякі особливості:
- новий захоплюючий вид.
- інноваційний інтерфейс.
- всемогутній фреймворк Інтернет -служба.
- динамічні списки відтворення.
- підтримка мобільних пристроїв.

Подробнее...

amSynth - синтезатор звукових хвиль c двома генераторами

amSynth - програмний аналоговий двох осциляторний синтезатор, що імітує класичні аналогові синтезатори.
amSynth незважаючи на простий інтерфейс здатний відтворювати найрізноманітніші звуки, звучання синтезатора "виражено електронно".
Синтезатор має два осцилятора (генератор стандартних звукових коливань, синусоїди , пили, параболи та ін ...), 24 dB / oct низькочастотний резонансний фільтр, незалежні ADSR конверти (для частоти і амплітуди), є вбудований високоякісний ревербератор і дісторшін.
amSynth може працювати в якості автономного програми, а так ж використовуватися як DSSI і LV2 плагін. На кожен параметр може бути призначений MIDI-контролер, автоматично буде додана для використання віртуальна клавіатура, наприклад Virtual JACK Keyboard (JACK MIDI), можлива робота через OSS, ALSA і JACK, є функція експорту звуку в WAV файл.

Подробнее...

Ardour - робоча станція цифрового аудіо

багатоканальна система запису на жорсткий диск (HDR) і робоча станція цифрового аудіо (DAW). Її можна використовувати для управління, записи, редагування та відтворення, в тому числі на складних аудиосистемах.
Ardour підтримує інтерфейси для професійного аудіо за допомогою проекту ALSA, який надає високоякісні і добре продумані драйвери пристроїв і API для введення-виведення аудіо під Linux. Будь-інтерфейс, підтримуваний ALSA, можна використовувати з Ardour, в тому числі повністю цифровий 26-канальний RME Hammerfall, Midiman Delta 1010 і багато інших.
Ardour підтримує 24-бітові семпли з використанням плаваючою точки, нелінійне редагування з необмеженою відкотом, настроюється мікшер, можливості MTC master / slave, сумісність з пристроями управління MIDI.
Підтримується MIDI Machine Control, тому може управлятися з будь-якого контролера MMC і багатьох сучасних цифрових мікшерів.
Ardour містить потужний багатодоріжковий редактор / аранжувальник аудіо, який повністю недеструктівен і здатний виконувати всі операції нелінійного редагування (вставка, заміна, видалення, переміщення, обрізка, вибір, вирізка / копіювання / вставка). Редактор підтримує необмежений відкат і повернення і може зберігати незалежні версії доріжки або цілої композиції.
Редактор Ardour підтримує розроблений спільнотою стандарт розширень LADSPA. До кожної частини доріжки можна підключати довільні ланцюжка розширень. Кожна доріжка мікшера може мати будь-яку кількість входів і виходів, а не тільки моно, стерео або 5.1. Підтримуються різні моделі панорамування. Є пре- і постфедерние канали з контролем посилення і панорамування для кожного з них. Кожна доріжка мікшера діє як самостійний канал, таким чином, кількість каналів в Ardour необмежена. Ви можете мікшувати будь-яку кількість доріжок в ще одну доріжку. Пропускна здатність Ardour обмежується лише розміром ваших аудіо інтерфейсів і швидкістю читання і запису даних на диск.
Для всіх операцій введення-виведення аудіо використовується JACK (JACK Audio Connection Kit), що дозволяє проводити обмін даними в повній синхронізації з іншими додатками і / або апаратними аудіо інтерфейсами.
Ardour нейтральний по відношенню до частоти семплювання і розміром семпли - підтримуються будь-які формати від 8 до 32 біт і частоти від 8 кГц до 192 кГц. Внутрішня обробка проводиться в 32/64-бітному форматі з плаваючою точкою IEEE.

Подробнее...

Arista Transcoder - мультимедийный транскодер

простая, удобная утилита для конвертирования медиафайлов популярных форматов для воспроизведения на различных мобильных устройствах, бытовых DVD-плеерах, использования в сети.
Программа поддерживает почти все популярные форматы файлов (MP4, WebM, Matroska, AVI, Ogg, FLV), аудио-видео кодеки (H.264, VP8, MPEG4, DivX, MPEG2, Theora, Flash Video, AAC,Vorbis, MP3, FLAC,Speex, WAV) и устройства (Android, DVD, iPhone / iPod / iPad, Nokia N Series, PSP, PS3). Утилита оснащена функцией предпросмотра, имеется возможноcть использования как с графическим GTK-интерфейсом, так и в консоли.

Подробнее...

Audacious2 - маленький і швидкий аудіо програвач

Це відгалуження програвача beep-media-player (xmms), яке підтримує теми winamp і багато кодеків.
При установці за замовчуванням підтримуються наступні кодеки:
* MP3
* Ogg Vorbis
* AAC and AAC +
* FLAC
* Windows Media (WMA)
* Musepack
* TTA
* Many module formats and much more!

Також, Audacious може розширюватися за допомогою плагінів і містить інші корисні можливості типу підтримки last.fm і LIRC.

Подробнее...

Audacity - аудио-редактор для обработки звука

Это простой в использовании, но мощный по функционалу редактор звуковых файлов.
Он работает с микшером, встроенным систему персонального компьютера, а также внешними носителями звука.
В нем предусмотрено встраивание эффектов: разворота, эха, фазового вибрато (файзера), динамического изменения тембра (wahwah).
В редакторе можно удалить дефекты со звуковой дорожки: шипение, статический шум, гул, а также откорректировать высоту тона и темп.
Работает с форматами: WAV, Ogg Vorbis, AIFF, AU, MP3, MPEG.

Подробнее...

Audex - інструмент захоплення звуку з AudioCD

Audex - це інструмент вилучення вмісту звукових CD-ROM.
Параметри форматів стиснення LAME, OGG Vorbis (oggenc), FLAC, FAAC (AAC / MP4), RIFF WAVE - налаштовуються спеціальним майстром.
Також можна вручну налаштовувати взаємодію з кодеками командного рядка.

Подробнее...

  

ООО "УАЛИНУКС"

Телефон: +380 (97) 33-55-1-88 (пн ... пт   09.00 - 18.00)

Viber, WhatsApp, Telegram: +380 (97) 33-55-1-88 (24/365)

E-Mail: [email protected] 

© 2020 UALinux