Ardour - робоча станція цифрового аудіо

багатоканальна система запису на жорсткий диск (HDR) і робоча станція цифрового аудіо (DAW). Її можна використовувати для управління, записи, редагування та відтворення, в тому числі на складних аудиосистемах.
Ardour підтримує інтерфейси для професійного аудіо за допомогою проекту ALSA, який надає високоякісні і добре продумані драйвери пристроїв і API для введення-виведення аудіо під Linux. Будь-інтерфейс, підтримуваний ALSA, можна використовувати з Ardour, в тому числі повністю цифровий 26-канальний RME Hammerfall, Midiman Delta 1010 і багато інших.
Ardour підтримує 24-бітові семпли з використанням плаваючою точки, нелінійне редагування з необмеженою відкотом, настроюється мікшер, можливості MTC master / slave, сумісність з пристроями управління MIDI.
Підтримується MIDI Machine Control, тому може управлятися з будь-якого контролера MMC і багатьох сучасних цифрових мікшерів.
Ardour містить потужний багатодоріжковий редактор / аранжувальник аудіо, який повністю недеструктівен і здатний виконувати всі операції нелінійного редагування (вставка, заміна, видалення, переміщення, обрізка, вибір, вирізка / копіювання / вставка). Редактор підтримує необмежений відкат і повернення і може зберігати незалежні версії доріжки або цілої композиції.
Редактор Ardour підтримує розроблений спільнотою стандарт розширень LADSPA. До кожної частини доріжки можна підключати довільні ланцюжка розширень. Кожна доріжка мікшера може мати будь-яку кількість входів і виходів, а не тільки моно, стерео або 5.1. Підтримуються різні моделі панорамування. Є пре- і постфедерние канали з контролем посилення і панорамування для кожного з них. Кожна доріжка мікшера діє як самостійний канал, таким чином, кількість каналів в Ardour необмежена. Ви можете мікшувати будь-яку кількість доріжок в ще одну доріжку. Пропускна здатність Ardour обмежується лише розміром ваших аудіо інтерфейсів і швидкістю читання і запису даних на диск.
Для всіх операцій введення-виведення аудіо використовується JACK (JACK Audio Connection Kit), що дозволяє проводити обмін даними в повній синхронізації з іншими додатками і / або апаратними аудіо інтерфейсами.
Ardour нейтральний по відношенню до частоти семплювання і розміром семпли - підтримуються будь-які формати від 8 до 32 біт і частоти від 8 кГц до 192 кГц. Внутрішня обробка проводиться в 32/64-бітному форматі з плаваючою точкою IEEE.


Встановити

Домашня сторінка

необходимо зарегистрироваться,
для того что бы оставить комментарий

Сейчас на сайте 995 гостей и 2 пользователя

  

ООО "УАЛИНУКС"

Телефон: +380 (97) 33-55-1-88 (пн ... пт   09.00 - 18.00)

Viber, WhatsApp, Telegram: +380 (97) 33-55-1-88 (24/365)

E-Mail: main@ualinux.com 

© 2020 UALinux